Anasayfa İletişim Site Haritası
 
 
Faaliyet Alanlarımız
PVC & Alüminyum
Sağlık Ürünleri
İnşaat & Taahhüt
 
 
Talep Formu
Ürün talepleriniz için
İnsan Kaynakları
Bizimle çalışmak ister misiniz ?
Bizden Haberler
Şirketimiz etkinlikleri ve duyuruları
 

Cephe Sistemleri


Alüminyum Kompozit Panel
Sağladığı kolaylıklar ve yetenekleri ile uygulamacı ve tasarımcılara büyük özgürlükler sağlar. Hafiflediği, kolay uygulamalara uygunluk sağlayabilecek çok sayıda rengi standart olark barındırır. Yapısı itibariyle tam dönüşümlüdür. Çevre dostu ekolojik olarak zararsız bir üründür.Montaj süres, kısadır. Uzun vade de sağladığı avanjaylarla ekonomiktir.Üretim de kullanılan hammaddelerin geri dönüşüm imkanı vardır. Çevreye zararı yoktur. Bakım ve temizliği kolaydır. Paslanma çüreme yaşanmaz. Bozuk cephe kusurlarını örter. Binaya ek yük getirmez. Deprem açısından güvenlidir. Tamiri arıza giderilmesi kolaydır. Taşınma kolaylığı vardır. Üstün düzey düzgünlüğüne sahiptir. Kompozitpanel metal dayanımı sağlar. Diğer cephe elemanlarına göre hafif, daha incedir. Tasarım da özgürlük esneklik sağlanır.


Cephe Giydirme
Alüminyum giydirme cepheler; dış kabuğunu oluşturan ince cephe elemanları ile mekândan daha fazla faydalanmayı, iyi bir ses ve ısı yalıtımı sağlamayı, iklimlendirme cihazları ile homojen bir havalandırma sağlayarak mekânların kısa sürede ısıtılıp soğutulabilmesini sağlamaktadır. Temizlik ve bakımlarının kolaylığı kadar, hafifliği ve yapıya az yük binmesini sağlayan özellikleri ile çevresiyle uyumlu, estetik ve modern bir dış görünüme sahip alüminyum giydirme cepheler, kullanıcılar tarafından içinde yaşanmaktan memnuniyet duyulan binalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alüminyum giydirme cephelerin mimaride farklı uygulama imkânları sunmasının sonucunda; otel, hastane, okul, alışveriş merkezi, çok katlı ofis binalarında, prestij amaçlı yapılarda fonksiyonellik ve estetik gerekçelerle yaygın bir kullanım alanı bulmuştur.


Alüminyum Doğrama
Çağımızın en değerli metallerinden olan alüminyum dünyada kullanımı her geçen gün artmaktadır. Alüminyum yapısı gereği paslanma ve çürüme yapmaz uygulanacak profil çeşidine göre ısıya duyarlılık gösterdiği gibi yapılarınızı uzun yıllar dış etkenlerden korur. Firmamız tecrübesi,profesyonel ekibi ve gelişen teknoloji ile birlikte modern üretim sahasında siz kullanıcılarına en dayanıklı ve güvenli üretim avantajı sağlamaktadır.

Etiketler : Cephe sistemleri,alüminyum cephe sistemleri,alüminyum kompazit panel,giydirme cephe,cephe kaplama,alüminyum profil,alüminyum izmit,cephe giydirme izmit,alüminyum panel cephe sistemleri,cephe sistemleri eriz yapı

Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikamız
Basın Odası
 
Faaliyet Alanları
İnşaat & Yapı
PVC Alimünyum
Sağlık Ürünleri
 
Hızlı İletişim
Telefon : (0262) 335 51 20
Adres : Yeni Gölcük Yolu Üzeri
Vezirçiftliğimevkii No73/B (Mollaoğlu Tic.Karşısı) Başiskele / KOCAELİ
E-mail : info@erizgrup.com
 
Takip Edin
Anasayfa İletişimSite Haritası
Design & Hosting Atak Domain