Anasayfa İletişim Site Haritası
 
 
Faaliyet Alanlarımız
PVC & Alüminyum
Sağlık Ürünleri
İnşaat & Taahhüt
 
 
Talep Formu
Ürün talepleriniz için
İnsan Kaynakları
Bizimle çalışmak ister misiniz ?
Bizden Haberler
Şirketimiz etkinlikleri ve duyuruları
 

Hasta Bezi


Hasta bezi
 yakın zaman da karşımıza çıkmış olan bir kavram olsa da ürünün ihtiyaç mazisi eskiye dayanmaktadır. Hasta altının değişiminden ileri gelen zorlukları bir nebzede olsa gidermek maksadı ile üretici firmalar tarafından hasta bezleri geliştirilmiştir.

Ülkemizde henüz bu ürün tanınmazken pek çok kişi ilgili gereksinimi giderebilmek adına hazır çocuk bezlerine yönelmişti. Ancak hasta kimselerin yetişkin bireyler olması sebebi ile bu davranış biçimi kalıcı çözüm yaratamadı. Görece daha minyon hasta sahipleri geçici olarak bir çözüm sağlamaktan öteye gidemediler.

Bu gereksimin bir yansıması olarak ülke piyasasına da giren ürünler ve yerli girişimcilerin çabaları hasta bezi ve yan ürünlerini hem günlük kullanıma hem de yaygın biçimde sağlık kurumlarındaki Sektörel kullanıma kazandırmış oldu.

Hasta bezi maalesef yaşadığı sağlık problemleri nedeni ile tuvalet ihtiyaçlarını gideremeyen hasta kimselerin ve yakınlarının sıkıntılarını gidermek maksadı ile geliştirilmiş bir ürün grubudur. Tabi hasta bir kimse için nihai çözüm sağlığına kavuşmaktır. Hasta bezleri sadece gündelik hayatı ve tedavi sürecini daha pratik hale getirmektedir.

Hasta Bezi Kullanımı

Hasta bezi çeşitleri, kullanım esnasında oluşan bir takım zorlukları bertaraf edecek şekilde modellendirilmiştir. Günümüzde medikal satış yapan kuruluşlarda her türlü ihtiyaca karşılık verecek seçenekleri bulmak mümkündür. Tüm bez çeşitlerindeki temel hedef kullanımda kolaylık ve hasta tenini korumaktadır.

Hastanızın ten yapısına en uygun malzemeden yapılmış olan hasta bezini seçtikten sonra, gerekli talimatlara uyarak yakınınız olan kişiye rahatsızlık vermeden alt değişimi yapmanız mümkündür. Çünkü bu bezlerin yapısı giyilip çıkartılmayı kolaylaştıracak şekildedir. Bazı hastalar içim külotlu modeller de üretilmiştir. İçinizin rahat etmezi için yapmanız gereken tek şey hekiminize danışmak ve üretici firmanın talimatlarına uymaktır.

 

Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikamız
Basın Odası
 
Faaliyet Alanları
İnşaat & Yapı
PVC Alimünyum
Sağlık Ürünleri
 
Hızlı İletişim
Telefon : (0262) 335 51 20
Adres : Yeni Gölcük Yolu Üzeri
Vezirçiftliğimevkii No73/B (Mollaoğlu Tic.Karşısı) Başiskele / KOCAELİ
E-mail : info@erizgrup.com
 
Takip Edin
Anasayfa İletişimSite Haritası
Design & Hosting Atak Domain